نکات قبل از ارتودنسی (مقدمه)

نکات مهم قبل ارتودنسی
 
دکتر برهمن سبزواری متخصص ارتودنسی در مشهد در این ویدئو به توضیح نکات مهم قبل ارتودنسی می پردازد. قرار دادن براکت ها بر روی دندان ها می تواند یک تجربه جدید و متفاوت باشد . با اطلاعات و راهنمایی های درست، قرار دادن دستگاه ارتودنسی ثابت می تواند یک فرایند راحت و قابل تحمل برای  فرد باشد. دندان های نامنظم و یا به هم ریخته یک مساله جدی  است صرف نظر از  این که شما چند سال دارید و یا دهان شما چه شرایطی دارد.
مهم ترین نکته ای که این دندان های نامنظم ایجاد می کنه تاثیر مخربی هست که بر روی اعتماد به نفس فرد می گذارد. حتی اگر فرد بهداشت دهانی خیلی خوبی هم داشته باشد ، باز هم دیگران در مورد دندان های نامنظمش قضاوت منفی ای خواهند داشت.
همچنین خیلی بهتر است که دندان های نامرتب یک نوجوان قبل از اینکه بحران دوره نوجوانی وی آغاز شود اصلاح شوند چون در دوره نوجوانی ، ظاهر فرد مهم ترین  نکته تلقی می شود.
این بخش شامل 10 مورد از مهم ترین نکات قبل از ارتودنسی است که باید در مورد براکت های ارتودنسی بدانید و به شما کمک کند تا برای پذیرش آن آماده شوید. این مطلب درباره نکات قبل از ارتودنسی (مقدمه) بود، سایر نکات را به همراه توضیحات بیشتر حتما مطالعه بفرمایید.
برای برگشت به صفحه اصلی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.