نکات قبل از ارتودنسی نکته پنجم

نکات قبل از ارتودنسی نکته پنجم

نکات قبل از ارتودنسی نکته پنجم

 

عمده ویزیتها و مشورتهایی که با متخصص ارتودنسی انجام می شود هزینه چندانی ندارد.
تعرفه ویزیت دندانپزشک یا پزشک متخصص در ایران حتی از کشورهای همسایه مانند عراق یا افغانستان پایین تر است.

حتی در این شرایط هم اگر مراجعه کننده مطب از طرف همکاران دندان پزشک یا متخصص معرفی نامه داشته باشد یا همراهی بیمار فعلی ما باشد هزینه ای بابت مشورت یا ویزیت از وی اخذ گرفته نمی شود.

علاوه بر این ویزیتهای ابتدایی ارتودنسی منحصر به یک جلسه نیست. یک نوبت ویزیت اولیه و دستور رادیوگرافی است. نوبت بعدی مشاهده و بررسی رادیوگرافی است و گاهی نوبت سومی هم برای مشورت با والدین یا همراهان فرد مراجعه  کننده لازم است.

هزینه ویزیت بر اساس تعرفه مصوب در اولین جلسه اخذ می شود و در جلسات بعدی که شامل بررسی رادیوگرافی و مشورت های دیگر است هزینه ای گرفته نمی شود.

همچنین شما می توانید با تعداد زیادی از متخصصین ارتودنسی مشورت نمایید تا در نهایت پزشکی را پیدا کنید که با او راحت هستید و میتوانید به او اعتماد کنید. .
این نکته اهمیت زیادی دارد چون درمان ارتودنسی ثابت یک فرآیند طولانی مدت بوده و تعداد زیادی جلسات مراجعه و کنترل دارد. شما باید در طی این مدت بتوانید با متخصص ارتودنسی خود در تماس بوده و با وی راحت و خوشحال باشید.

اغلب متخصص ارتودنسی ای که دندانپزشک خانوادگی شما معرفی می کند بهترین فرد برای این کار است ولی قضاوت و حس شما هم در این انتخاب اهمیت دارد.

این مطلب درباره نکات قبل از ارتودنسی نکته پنجم بود، سایر موارد را به همراه توضیحات بیشتر حتما مطالعه بفرمایید.

از پیج دکتر برهمن سبزواری دیدن فرمایید.

برای برگشت به صفحه اصلی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button