نکات قبل از ارتودنسی نکته هشتم

نکات قبل از ارتودنسی نکته هشتم

نکات قبل از ارتودنسی نکته هشتم

متوسط طول مدت درمان ارتودنسی ثابت 2 سال است
همان طور که گفته شد متوسط طول مدت درمان ارتودنسی ثابت حدود 2 سال است. ولی در مورد هر فرد این زمان متفاوت بوده و ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. در واقع نوع مشکل دندانی و فکی و میزان کاری که باید انجام شود تا دندان های فرد مرتب شود و تماس دندان هایش اصلاح شود روی طول مدت درمان تاثیر می گذارد.
برخی از روش های خاص وجود دارند که کمک می کنند تا دندان ها خیلی سریع مرتب شوند ولی این روش ها عموما و به طور معمول استفاده نمی شوند مگر در شرایط خاص که دندان ها خیلی محکم و لثه ها سالم باشند و شرایط دهان بیمار از نظر سلامتی عالی باشد.

در مورد این روش ها از متخصص ارتودنسی خود سوال کنید. باید بدانید که این تکنیک ها معمولا درجاتی درد و ناراحتی ایجاد می کنند و نیازمند یک سری جراحی های کوچک بر روی فک هستند. این جراحی ها باعث می شوند حرکت دندان ها تسریع گردد و دندان ها زودتر مرتب شوند.

روند بهبود جراحی دردناک و کنترل آن مشکل است. متخصص ارتودنسی شما تلاش می کند راحت ترین راه درمانی را برای شما در نظر بگیرد. اما اگر شما اصرار دارید که پروسه درمان خیلی سریع تر انجام شود متخصص ارتودنسی خطرات و عوارض جانبی این روش ها را تشریح می کند تا بتوانید بهترین روش را برای درمان خود انتخاب کنید.

برای مشاهده صفحه اینستاگرامی دکتر برهمن سبزواری کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button